Mistráky

Příspěvky

Po slávě přišel pád a velký nášup v derby

7. 11. 2012

11-nekdo-se-nam-ztraci-z-kola-ven.jpgŠeredně se zmýlil ten, kdo doufal, že senzační výhra nad Tempem vlije čafákům nový elán a dokáží na ni navázat. Místo toho přišel výbuch v Hájích. Za soupeře hrají dva exčafáci, takže zápas měl příchuť derby. To však kluky nijak neinteresovalo a rodičům Tomáše Fortelky a Ríši Malíka, kteří většinu našeho týmu znají od fotbalové kolébky, se předvedli ve velmi špatném světle a odvezli si nejvyšší podzimní porážku.

Čafáci uhrabali tři body a vítěznou euforii

30. 10. 2012

10-to-je-koncert--panove-.jpgPochvalu tentokrát zaslouží úplně všichni. Každý svou roli zvládl vítězně. Nejdřív tatínkové, kteří jen s pomocí hrabel a vlastní energie odklidili hřiště od sněhu. A potom i tým, jemuž jako by došlo, že po téhle neplánované předehrávce svých rodičů prostě nesmí zklamat. Bitva to byla na odklizené umělce náramná, rozhodl ji gól minutu před koncem. Čafka už má šest bodů a díky lepšímu skóre se v přeboru posunula aspoň na desátou, nesestupovou příčku.

Vyprávěj, jak čafáci v Jinonicích lajdačili…

23. 10. 2012

9-souboj-pro-divaky.jpgČafáci hráli další utkání přeboru právě ve chvíli, kdy se před stadionem Motorletu natáčel další díl televizního seriálu Vyprávěj. Do žádné hlavní role se však bohužel v Jinonicích neobsadili. Co bylo platné, že Motorlet nenasadil své nejlepší hráče. Hosté toho nedokázali využít a zápas až příliš bezstarostně odevzdali. Porážka 7:1 má hořkou příchuť – tady šlo uhrát rozhodně lepší výsledek…

Konečně první výhra! A gól roku navrch

15. 10. 2012

8-...dekujeme-vam-.jpgTak konečně. V šestém kole skončilo čekání čafáků na první bodový zisk a výhru v přeboru. Navíc s čistým kontem. Dokázali využít toho, že poprvé narazili na stejně mladého soupeře. Zápas otevřel bleskový lahůdkový gól, ale první poločas pak nestál za nic. Až po důrazné domluvě se domácí po přestávce ráčili rozběhat a protivníka dorazit. První tři body však zatím v tabulce moc neznamenají, chce to ještě na podzim přidat další.

Statečná srdce se v Újezdu odměny nedočkala

8. 10. 2012

6-odpocinek-mazaku.jpgBody sice čafákům v Újezdu nad Lesy unikly, jejich výkon byl ovšem tím nejlepším, co zatím na podzim v přeboru předvedli. Především za první poločas si zaslouží velkou pochvalu, jen finální fáze před brankou soupeře stále zůstává slabinou. Konsolidovaný domácí dvoutisícovkový tým disponuje dvojicí hráčů se střídavým startem za Viktorii Žižkov – ti uplatnili zkušenosti z celostátní ligy, postarali se o úvodní tři góly a rozhodli.

Nadějný poločas, jenže body dál unikají

1. 10. 2012

5-my-ho-uhraneme.jpgPánové a dámo, prohrát takový zápas o pět gólů, to je tedy umění… Celý poločas přitom žila reálná naděje čafáků, že by mohli v přeboru získat první podzimní body. Ujali se proti soupeři ze Střížkova vedení, byli aktivnější a až dvě inkasované branky před přestávkou otočily skóre. Jenže ve druhém poločase už to byl úplně jiný příběh, hosté rychle rozhodli a dohrávali zápas v klidu. Po porážce 2:7 čekání na bodový zisk trvá.

Ani čafáci vršovickou zeď nezbourali

24. 9. 2012

4-mame-srdce-bojovnika-.jpgVršovický Union je posledním týmem, který v přeboru ještě ani jednou neinkasoval. Tuto bilanci včetně stoprocentního bodového zisku si udržel i po výhře 5:0 na Čafce. Kluci nastoupili proti kompletně dvoutisícovkovému soupeři se zbytečným respektem a teprve když za necelou čtvrthodinku prohrávali o tři góly, zjistili, že se sami také dokáží prosadit do šancí. Druhý poločas už byl mnohem lepší, ale alespoň jednu kýženou trefu nepřinesl.

SK Střešovice 1911 - ČAFC A 7:3 (4:2)

17. 9. 2012

3-chyt-.jpgDruhé kolo jsme odehráli na hřišti loňského vítěze přeboru, to však hrál v jiném složení. Bohužel kvůli vytíženosti travnatého hřiště jsme museli hrát na sešlapané umělce.

Přebor začal porážkou, druhá třída kanonádou

13. 9. 2012

1-brankarska-gymnastika.jpgJe to tady, mistrovské soutěže odstartovaly. Přebor čafáci odstartovali nešťastnou porážkou s Přední Kopaninou. Nepodali sice nijak oslnivý výkon, rozhodující gól po jasném faulu však zamrzel. Kluků je dost, a tak v nové sezoně bude druhý tým hrát také druhou třídu. Tu načal desetigólovým vítězstvím v Nebušících. Přinášíme hodnocení obou zápasů, jak je viděl trenér Martin Listopad.

ČAFC A – Přední Kopanina 1:2 (1:0)
Sokole Nebušice – ČAFC B 1:10 (0:3)

Kapitánův hattrick vyšperkoval vítězné loučení

4. 6. 2012

podoli-2.pngMatějův návrat, Tondův padající list, Tomášův hattrick a spoustu loučení – s trenérem, sezonou i stávajícím složením týmu. To všechno přineslo poslední kolo přeboru, v němž sice Podolí dvakrát vyrovnalo, nakonec si však čafáci na domácím trávníku před odchodem na bowling otevřeli ve druhém poločase střelnici. Vyhráli 6:2 a skončili v přeboru na pátém místě se ziskem 44 bodů a zakulaceným skóre 50:30.