Mistráky

Příspěvky

Ani Maradonova boží ruka body nepřinesla

18. 5. 2014

bscf2058.jpgDruhá porážka bez vstřeleného gólu a třetí jarní zápas, v němž kluci vyšli naprázdno proti týmu, s nímž na podzim bodovali. Domácí utkání s Kolovraty přitom bylo jedno z nejdůležitějších, protože Sokol byl v tabulce přeboru starších žáků nejbližším pronásledovatelem čafáků a díky výhře 1:0 se na ně bodově dotáhl a vzhledem k lepšímu skóre je předstihl.

Prvomájový průvod v Braníku skončil katastrofou

8. 5. 2014

bscf2031.jpgNejvyšší porážka po nejhorším výkonu v sezoně. Na podzim kluci Braník po krásné bitvě porazili 2:1, odveta na hřišti soupeře jim ovšem ani trochu nevyšla. Braník byl po všech stránkách lepším týmem, vyhrál hladce 7:0 a čafákům se tak první polovina tabulky přeboru starších žáků vzdaluje. A to průběh zápasu hrozil ještě větší katastrofou…

Liják a blesky, výsledek 4:1 ale musí být…

29. 4. 2014

bscf1979.jpgKdyž už 4:1, tak se vším všudy. Čafáci jsou již tři kola tomuto výsledku věrní. Nejprve jím vyhráli v Hostivaři, pak tímto skóre podlehli Aritmě. Do třetice pak v přeboru starších žáků porazili 4:1 vršovický Union. Pamětníci navíc dobře vědí, že přesně stejné skóre ve prospěch Čafky platilo také po podzimním vzájemném duelu ve Vršovicích… Kluci tak dál drží sedmou příčku v tabulce.

Podruhé už kluci lídra přeboru neobrali

24. 4. 2014

dscf1921.jpgVedoucí Aritma se blíží ke stovce vstřelených gólů a během celé sezóny zatím ztratila body v jediném utkání. Na podzim právě s Čafkou remizovala 1:1. Ani v jarní domácí repríze nebyli kluci bez šancí, ale podruhé už vedoucímu celku přeboru starších žáků body nesebrali. Ve vyhecovaném utkání hosté vyhráli vyrovnaný první poločas a po přestávce skóre ještě zvýraznili.

Botičské derby: hattrick asistencí a gólové premiéry

15. 4. 2014

bscf1873.jpgDruhé jarní kolo zavedlo kluky na nejblíže položené hřiště na druhém břehu Botiče. Bylo to derby se vším všudy, protože v dresu Hostivaře nastoupilo několik hráčů s čafáckou minulostí. Hosté potvrdili roli favorita a výhrou 4:1 se vrátili do horní poloviny tabulky přeboru starších žáků. Tomáš si připsal bilanci 1+3, Pavel s Matyášem se pak dočkali střeleckých premiér v sezoně.

Jak na podzim skončili, tak na jaře začali

10. 4. 2014

bscf1852.jpgJarní premiéra přinesla třetí porážku v řadě. Jako by čafáci v dubnu začali tam, kde v listopadu skončili. Podzim totiž uzavřeli domácí porážkou 1:3 s Vltavínem a stejný výsledek si zopakovali také se Střešovicemi. Proti dalšímu silnému soupeři z horních pater tabulky přeboru starších žáků měli šance, aby získali alespoň bod, Střešovice disponující větším počtem hráčů ročníku 99 však měly navrch.

Nejdřív gól podzimu, pak první domácí porážka

22. 11. 2013

ascf1683.jpgMůj dům, můj hrad. Celý podzim čafáci domácí tvrz hájili a teprve v posledním kole před zimní přestávkou na vlastním hřišti ztratili první body. Začátek byl přitom nadějný, díky krásnému gólu kluci vyhráli první poločas. Druhý tým tabulky přeboru starších žáků však byl nakonec nad jejich síly, Vltavín potvrdil roli favorita a vyhrál 3:1. Čafáci uzavírají první polovinu tabulky, na třetí příčku však dál ztrácejí jen tři body.

Nejlepší poločas k posunu na třetí příčku nestačil

14. 11. 2013

ascf1646.jpgFotbal je hra dvou poločasů. Jedno ze základních pravidel však čafáci jako by nebrali vážně. Případnou výhrou na Střížkově se mohli posunout před svého soupeře již na třetí příčku tabulky přeboru starších žáků. Do přestávky zahráli pod psa, naopak po ní předvedli možná nejlepší poločas za celý podzim. Na výhru už to nestačilo. I když se Střížkov v závěru o body obával, výhru 2:1 a tím i třetí místo uhájil.

Tomášova střelecká show zajistila další výhru

3. 11. 2013

2012_11_03_cafc_podoli_07.jpgHattrick v rozpětí jedenácti minut, čtvrtý gól již ve 22. minutě a bylo hotovo. Tomáš nebyl k udržení a především díky jeho střelecké show si čafáci připsali výrazné vítězství 5:0 nad Podolím. V tabulce přeboru starších žáků se vrátili na čtvrtou příčku a s horším skóre mají stejně bodů jako třetí Střížkov. Právě tam kluky čeká příští kolo a podzim uzavřou dalším perným zápasem s rozjetým Vltavínem.

Štěstí měl soupeř, dlouhá série na Dukle skončila

29. 10. 2013

ascf1617.jpgBěhem pohárových tažení slavné Dukly si tady zahrály třeba Real Madrid, Barcelona, Benfica Lisabon, Manchester United nebo Inter Milán. A právě na Julisce skončila šestizápasová série neporazitelnosti čafáků v přeboru starších žáků. Vinou začínajících prázdnin a především řady nemocí kluci hráli ve zdecimované sestavě. Přesto se ujali vedení a alespoň o jeden bod přišli rozhodujícím gólem na 2:1 až těsně před koncem.