Turnaje

Příspěvky

Drtiči neměli slitování a nasázeli jedenáct gólů

4. 2. 2013

20-dneska-se-poradne-pobavime-.jpgTo byla kanonáda! Zimní liga PSK Union se přehoupla do druhé poloviny a čafáci vygradovali její dramatičnost. Tabulku stále vede Újezd nad Lesy, kluci však se stejným počtem bodů ztrácejí jen tři góly v rozdílu celkového skóre. Pokud budou oba lídři i nadále stoprocentní, rozsoudí je právě skóre… Proto Čafce přišlo tolik vhod vysoké vítězství 11:0 nad Vltavínem, dalším účastníkem přeboru.

Ospalý poločas, k desítce nakonec chyběl jen gól

30. 1. 2013

19.jpgDobře rozehraný turnaj si nepokazili, přesto se čafáci přesvědčili, jak rychle se dá spadnout z hrušky dolů. Pátý zápas Zimní ligy PSK Union začali ležérně a mladá Přední Kopanina je za to na pár minut potrestala. Favorit však ještě do přestávky skóre otočil a ve druhém poločase si otevřel střelnici. Jen o jednu trefu klukům unikla desítka, podstatná však byla čtvrtá výhra v turnaji.

Zimní ofenziva nekončí, i středočeský sok padl

21. 1. 2013

18--dekovacka-nikdy-neomrzi....jpgPřijďte na fotbal i v mrazu, nebudete litovat! Čafáci prožívají jednoznačně nejlepší období sezóny a nehodlají z vítězné vlny sesednout. Ve čtvrtém kole Zimní ligy PSK Union je čekal Český Brod, který se po dvou odehraných zápasech pyšnil stoprocentním bodovým ziskem. Kluci však i neznámého středočeského soupeře přehráli, zaslouženě ho porazili 4:1 a při odchodu do šaten se znovu potěšili vděčnou děkovačkou.

Potlesk za bitvu s Újezdem potvrdil nadějný vzestup

16. 1. 2013

17-ujezd.jpgNevyhráli, přesto při odchodu ze hřiště slyšeli spontánní potlesk nadšených rodičů. Čafáci ve třetím utkání Zimní ligy PSK Union svedli úžasnou bitvu s Újezdem nad Lesy, která musela strhnout všechny přítomné. Repríza loňského finále skončila smírně 1:1, podstatné však je, že kluci potvrdili nadějný vzestup. Na podzim těžce zkoušený a náladový tým předvádí v posledních týdnech velmi dobré výkony.

Přepište kroniky, povedl se grandiózní obrat

6. 1. 2013

16-tuhle-dekovacku-nikdo-po-prvni-puli-necekal-.jpg„Jedna, dva, tři, čtyři, pět, šest, sedm – gól!!!“ Čafácká šatna se po prvním utkání v novém roce otřásala vítězným pokřikem. Týmu se ve druhém utkání Zimní ligy PSK Union povedl skvělý kousek. Během prvního poločasu prohrával s Libuší již 0:4, ale pak nasázel sedm (!) gólů v řadě a nakonec vyhrál 7:5. Takový obrat ještě ani jeden z ročníků nezažil a čafáci sami sobě potvrdili staré fotbalové přikázání, že bojovat a věřit se má vždy až do poslední minuty…

Poklona, oslabený tým začal zimu cennou výhrou

10. 12. 2012

15-i-tebe-si-pohlidame.jpgParádní začátek zimní sezony! Kdyby se všechny zápasy nesly ve stejném duchu, spokojenost bude veliká. Čafáky čekal v premiéře Zimní ligy PSK Union jeden z jejích největších favoritů, Union Vršovice. Druhý tým přeboru na podzim vyhrál na Čafce 5:0, odplata však byla sladká. Oslabený tým se favorita nezalekl, po skvělém prvním poločase a vydřené druhé půli mohl slavit senzační výhru 2:1.

Uhrinovo stříbro odměnou za vydařený turnaj

19. 3. 2012

Trenér Dušan Uhrin dovedl českou reprezentaci ke stříbru na slavném EURO 1996 v Anglii. A jeho syn Dušan Uhrin mladší předal čafákům také stříbrné medaile za druhé místo v Zimním turnaji na strašnickém PSK Union Praha. Spojitost by se našla – také klukům stejně jako tehdy Nedvědovi a spol. chyběl poslední krok k celkovému triumfu, ale až zklamání z prohraného finále s Újezdem (0:1) opadne, zůstane spokojenost s dobře odehraným turnajem…

Vítej, Prezidentský poháre, teď čeká play off

5. 3. 2012

ujezd.pngTrofej za základní část jako v hokejové extralize se sice v Zimním turnaji na strašnickém PSK Union Praha neuděluje, pomyslný Prezidentský pohár však klukům udělit můžeme. Nikdo jiný to za nás neudělá a čafáci prošli základní částí bez porážky a jen se dvěma inkasovanými góly. V duelu prvního s druhým remizovali s Újezdem nad Lesy 0:0 a z prvního místa teď půjdou do semifinále proti Klánovicím.

Remíza s Tempem přerušila vítěznou sérii

27. 2. 2012

tempo.pngAbsencí a nohou v sádře bylo až moc, takže vítězná série čafáků v Zimním turnaji na strašnickém PSK Union Praha skončila. Po čtyřech výhrách si připsali bezgólovou remízu s Tempem. Kluci tak počtvrté udrželi čisté konto. V březnu se o první místo v základní části utkají s rozjetým Újezdem, který dnes převálcoval Žižkov 17:0. Postup do semifinále už má Čafka každopádně jistý.

Hladká výhra díky kanonádě třígólových pistolníků

24. 1. 2012

zizkov.jpgTurnajová tradice byla porušena, ale k lepšímu. Poprvé kluci dokázali v Zimním turnaji na strašnickém PSK Union Praha skórovat již v prvním poločase a vyneslo jim to hladkou výhru 7:0 nad SK Viktoria Žižkov. Čafáci si tak se stoprocentním bodovým ziskem dál drží první příčku v průběžné tabulce a o celkové skóre 15:2 se rovným dílem postaralo pět třígólových střelců. Potřetí také udrželi čisté konto.